1.5KE91CA
Productnummer DigiKey
1.5KE91CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE91CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1.5KE91CA
Beschrijving
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
125V Klem 12,2A Ipp TVS - Dioden Through-hole DO-201
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1.5KE91CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
12,2A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Through-hole
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-201AA, DO-27, axiaal
Spanning - sper doorslag (typ.)
77,8V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
86,5V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
125V