1.5SMC30CA
Productnummer DigiKey
1.5SMC30CATR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5SMC30CACT-ND - Cut Tape (CT)
1.5SMC30CADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1.5SMC30CA
Beschrijving
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
41,4V Klem 36,7A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMCJ)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1.5SMC30CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
36,7A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - sper doorslag (typ.)
25,6V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
28,5V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
41,4V