1206L005/60WR
Productnummer DigiKey
F8129TR-ND - Tape & Reel (TR)
F8129CT-ND - Cut Tape (CT)
F8129DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1206L005/60WR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 60V 50MA 1206
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 60V 50 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Categorie
Stroom - max.
10 A
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Tijd tot inschakelen
1.5 s
Serie
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
3.6 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
20 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Polymeer
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - max.
60V
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Stroom - hold (Ih) (max.)
50 mA
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Stroom - inschakel (It)
150 mA
Dikte (max.)
0,049" (1,25mm)