1206L075THYR
Productnummer DigiKey
F3370TR-ND - Tape & Reel (TR)
F3370CT-ND - Cut Tape (CT)
F3370DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1206L075THYR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 8V 750 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1206L075THYR Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
200 ms
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
90 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
290 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Spanning - max.
8V
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
750 mA
Dikte (max.)
0,030" (0,75mm)
Stroom - inschakel (It)
1.5 A
Goedkeuringsinstantie
cURus, TÜV
Stroom - max.
100 A