1812L010/60DR
Productnummer DigiKey
F4244TR-ND - Tape & Reel (TR)
F4244CT-ND - Cut Tape (CT)
F4244DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1812L010/60DR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1812
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 60V 100 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
1.5 s
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
15 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch), hol
Spanning - max.
60V
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
100 mA
Dikte (max.)
0,049" (1,25mm)
Stroom - inschakel (It)
300 mA
Goedkeuringsinstantie
cURus, TÜV
Stroom - max.
10 A