1812L050/30PR
Productnummer DigiKey
F4159TR-ND - Tape & Reel (TR)
F4159CT-ND - Cut Tape (CT)
F4159DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1812L050/30PR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 30V 500MA 1812
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 30V 500 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1812L050/30PR Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
150 ms
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
150 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
1 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - max.
30V
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
500 mA
Dikte (max.)
0,039" (1,00mm)
Stroom - inschakel (It)
1 A
Stroom - max.
100 A