2920L200/24DR
Productnummer DigiKey
F2872TR-ND - Tape & Reel (TR)
F2872CT-ND - Cut Tape (CT)
F2872DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2920L200/24DR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 24V 2A 2920
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 24V 2 A Ih Opbouwmontage 2920 (7351 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2920L200/24DR Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
5 s
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
50 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
125 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
2920 (7351 metrisch), hol
Spanning - max.
24V
Grootte / afmetingen
0,289" L x 0,202" B (7,35mm x 5,12mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
2 A
Dikte (max.)
0,049" (1,25mm)
Stroom - inschakel (It)
4 A
Goedkeuringsinstantie
cURus, TÜV
Stroom - max.
40 A