3298250.Z
Productnummer DigiKey
3298250.Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
3298250.Z
Beschrijving
FUSE AUTO 250A 32VDC MODULE
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
250 A AC 32 V DC-zekering Automotive Montage met bouten Module
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
2kA
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type montage
Montage met bouten
Grootte / afmetingen
1,185" L x 1,047" B x 0,634" H (30,10mm x 26,60mm x 16,10mm)
Type zekering
DC koude weerstand
0.167 Ohms