ASMDC185F/33-2
Productnummer DigiKey
F9961TR-ND - Tape & Reel (TR)
F9961CT-ND - Cut Tape (CT)
F9961DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASMDC185F/33-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 33V 1.85 A Ih Opbouwmontage 2-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASMDC185F/33-2 Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
2.5 s
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
50 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
150 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Type
Polymeer
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - max.
33V
Verpakking / doos
2-SMD
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.85 A
Grootte / afmetingen
0,295" L x 0,201" B (7,50mm x 5,10mm)
Stroom - inschakel (It)
3.7 A
Dikte (max.)
0,028" (0,71mm)
Stroom - max.
40 A