FEMTOASMDC010F/15-2
Productnummer DigiKey
F9954TR-ND - Tape & Reel (TR)
F9954CT-ND - Cut Tape (CT)
F9954DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FEMTOASMDC010F/15-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 15V 100 mA Ih Opbouwmontage 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Tijd tot inschakelen
100 ms
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
2 Ohms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
14 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Type
Polymeer
Klasse
AEC-Q200
Spanning - max.
15V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - hold (Ih) (max.)
100 mA
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Stroom - inschakel (It)
300 mA
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,80mm)
Stroom - max.
10 A
Dikte (max.)
0,033" (0,85mm)