GTCS23-900M-R01-2
Productnummer DigiKey
18-GTCS23-900M-R01-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-GTCS23-900M-R01-2CT-ND - Cut Tape (CT)
18-GTCS23-900M-R01-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GTCS23-900M-R01-2
Beschrijving
GDT 90V 1KA 2 POLE SURFACE MOUNT
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Afleiders gasonladingsbuizen 90 V 1000A (1kA) ±20% 2 pool Opbouwmontage
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Aantal polen
2
Serie
Kortsluitbeveiliging
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
2-SMD cilinder vierkant einde
Spanning - DC overslag (nom)
90 V
Basisproductnummer
Impuls ontlaadstroom (8/20 µs)
1000A (1kA)