LSIC2SD065A20A
Productnummer DigiKey
F11899-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LSIC2SD065A20A
Beschrijving
DIODE SIL CARB 650V 45A TO220-2L
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 45A Through-hole TO-220-2L
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 650 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
960pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Verouderd
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-2L
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
45A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 20 A