LSIC2SD065D10A
Productnummer DigiKey
LSIC2SD065D10ATR-ND - Tape & Reel (TR)
LSIC2SD065D10ACT-ND - Cut Tape (CT)
LSIC2SD065D10ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LSIC2SD065D10A
Beschrijving
DIODE SIL CARBIDE 650V 27A TO263
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 27A Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 650 V
Serie
Capaciteit bij Vr, F
470pF @ 1V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Verouderd
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
27A
Apparaatpakket leverancier
TO-263 (D2PAK)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 10 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)