MINISMDC125F/16-2
Productnummer DigiKey
MINISMDC125F16-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MINISMDC125F16-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC125F16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MINISMDC125F/16-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 16V 1.25A 1812
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 16V 1.25 A Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
400 ms
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
50 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
140 mOhms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - max.
16V
Grootte / afmetingen
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.25 A
Dikte (max.)
0,019" (0,48mm)
Stroom - inschakel (It)
2.5 A
Stroom - max.
100 A