Q8012LH2TP
Productnummer DigiKey
F9572-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
Q8012LH2TP
Beschrijving
TRIAC ALTRNSTR 800V 12A ITO220AB
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TRIAC Alternistor - Bufferloos 800 V 12 A Through-hole ITO-220AB
Categorie
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
110A, 120A
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
10 mA
Serie
Stroom - hold (Ih) (max.)
15 mA
Verpakking
Buis
Configuratie
Enkel
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type triac
Alternistor - Bufferloos
Type montage
Through-hole
Spanning - status uit
800 V
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket, geïsoleerde lip
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
12 A
Apparaatpakket leverancier
ITO-220AB
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.3 V