S8008RTP
Productnummer DigiKey
S8008RTP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S8008RTP
Beschrijving
SCR 800V 8A TO-220AB-R
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SCR 800 V 8 A Standaard herstel Through-hole TO-220AB-R
Categorie
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
8 A
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Stroom - hold (Ih) (max.)
30 mA
Verpakking
Buis
Stroom - status Uit (max.)
10 µA
Status onderdeel
Actief
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
83A, 100A
Spanning - status uit
800 V
SCR-type
Standaard herstel
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.5 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
15 mA
Type montage
Through-hole
Spanning - status aan (Vtm) (max.)
1.6 V
Verpakking / doos
TO-220-3
Stroom - status aan (It (AV)) (max.)
5.1 A