SMBJ180A
Productnummer DigiKey
SMBJ180ALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ180ALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ180ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ180A
Beschrijving
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
292V Klem 2,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMBJ180A Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
292V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
2,1A
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
180V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - doorslag (min.)
201V