SMBJ24CA
Productnummer DigiKey
SMBJ24CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ24CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ24CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ24CA
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
38,9V Klem 15,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMBJ24CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
15,5A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
38,9V