SMBJ30CA
Productnummer DigiKey
SMBJ30CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ30CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ30CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ30CA
Beschrijving
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48,4V Klem 12,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMBJ30CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
48,4V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
12,4A
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
30V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - doorslag (min.)
33,3V