SMBJ58CA
Productnummer DigiKey
SMBJ58CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ58CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ58CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ58CA
Beschrijving
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
93,6V Klem 6,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
93,6V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
6,5A
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
58V
Spanning - doorslag (min.)
64,4V