SMD250F-2
Productnummer DigiKey
SMD250F-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
SMD250F-2CT-ND - Cut Tape (CT)
SMD250F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMD250F-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 15V 2.5A 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 15V 2.5 A Ih Opbouwmontage 2-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMD250F-2 Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
25 s
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
35 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
85 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
2-SMD
Spanning - max.
15V
Grootte / afmetingen
0,343" L x 0,250" B (8,70mm x 6,36mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
2.5 A
Dikte (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - inschakel (It)
5 A
Goedkeuringsinstantie
CSA, TÜV, UL
Stroom - max.
40 A