SPD2-300-2P0-R | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | F12053-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SPD2-300-2P0-R |
Beschrijving | SPD TYPE 1/TYPE 2 300VAC MCOV |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Overspanningsbeveiliging (SPD) 300 VAC MCOV 2 Pool |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SPD2-300-2P0-R Modellen |
Categorie | Stroom - ontlading (nom.) (8 / 20µS) 20 kA |
Fabrikant Littelfuse Inc. | Stroom - ontlading (max.) (8/20 µS) 50 kA |
Serie | Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR) 150 kA |
Verpakking Bulk | Spanning - beschermingsgraad (VPR) 900 V |
Status onderdeel Verouderd | Spanning - beschermingsniveau (VP) (2416) 1.5 kV |
Type Type 1, type 2 | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 80°C |
Vorm Alleen module | Functies Externe signalisatiecontacten, thermisch beschermd |
Aantal polen 2 | Type montage DIN-rail |
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV) 300 VAC | Goedkeuringsinstantie cURus, UL, VDE |