SPD2-300-3P0-R
Productnummer DigiKey
5666-SPD2-300-3P0-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-300-3P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 300VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 300 VAC MCOV 3 Pool
EDA/CAD-modellen
SPD2-300-3P0-R Modellen
Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR)
150 kA
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
900 V
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Basis + module
Aantal polen
3
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
300 VAC