SPD2-350-2P0-R
Productnummer DigiKey
F12058-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-350-2P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 350VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 350 VAC MCOV 2 Pool
EDA/CAD-modellen
SPD2-350-2P0-R Modellen
Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR)
200 kA
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
1 kV
1.75 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Alleen module
Aantal polen
2
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
350 VAC