SPD2-550-4P0-R
Productnummer DigiKey
5666-SPD2-550-4P0-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-550-4P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 550VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 550 VAC MCOV 4 Pool
EDA/CAD-modellen
SPD2-550-4P0-R Modellen
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
2 kV
2.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Basis + module
Aantal polen
4
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
550 VAC