SZ1SMA33AT3G
Productnummer DigiKey
F11520TR-ND - Tape & Reel (TR)
F11520CT-ND - Cut Tape (CT)
F11520DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZ1SMA33AT3G
Beschrijving
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
53,3V Klem 7,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMA
Categorie
Vermogen - piek puls
400W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Serie
Capaciteit bij frequentie
375pF @ 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
33V
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Spanning - doorslag (min.)
36,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53,3V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,5A