SZ1SMB36AT3G
Productnummer DigiKey
F11561TR-ND - Tape & Reel (TR)
F11561CT-ND - Cut Tape (CT)
F11561DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZ1SMB36AT3G
Beschrijving
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB
Gedetailleerde beschrijving
58,1V Klem 10,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB
Categorie
Vermogen - piek puls
600W
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
470pF @ 1MHz
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
36V
Spanning - doorslag (min.)
40V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
58,1V
Apparaatpakket leverancier
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,3A