SZ1SMC24AT3G
Productnummer DigiKey
F11586TR-ND - Tape & Reel (TR)
F11586CT-ND - Cut Tape (CT)
F11586DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZ1SMC24AT3G
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Gedetailleerde beschrijving
38,9V Klem 38,6A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Categorie
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
38,9V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
38,6A