SZ5KASMC24CAT3G
Productnummer DigiKey
18-SZ5KASMC24CAT3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZ5KASMC24CAT3G
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
38,9V Klem 128,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Categorie
Vermogen - piek puls
5000W (5kW)
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 175°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
38,9V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
128,5A