TPSMD33A
Productnummer DigiKey
F6572TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6572CT-ND - Cut Tape (CT)
F6572DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSMD33A
Beschrijving
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
53,3V Klem 56,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
56,3A
Fabr.
Vermogen - piek puls
3000W (3kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
33V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
36,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53,3V