TPSMF4L36A | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPSMF4L36A |
Beschrijving | TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 58,1V Klem 6,9A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123F |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 6,9A |
Fabr. | Vermogen - piek puls 400W |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Soort Automotive |
Type Zener | Kwalificatie AEC-Q101 |
Unidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 36V | Verpakking / doos SOD-123F |
Spanning - doorslag (min.) 40V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 58,1V | Basisproductnummer |