V14E14AUTO
Productnummer DigiKey
F6389-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
V14E14AUTO
Beschrijving
VARISTOR 22V 3KA DISC 14MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 V 3 kA Varistor 1 Circuits Through-hole Schijf 14mm
Categorie
Stroom - piek
3 kA
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Energie
10J
Serie
Aantal circuits
1
Verpakking
Bulk
Capaciteit bij frequentie
10200 pF @ 1 MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C (TA)
Max. AC-spanning
14 V
Soort
Automotive
Max. DC-spanning
16 V
Kwalificatie
AEC-Q200
Varistorspanning (min.)
19.8 V
Type montage
Through-hole
Varistorspanning (typ.)
22 V
Verpakking / doos
Schijf 14mm
Varistorspanning (max.)
24.2 V