V511BA60
Productnummer DigiKey
F4096-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
V511BA60
Beschrijving
VARISTOR 820V 70KA ENCASED DISC
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
820 V 70 kA Varistor 1 Circuits Chassismontage Schijf in behuizing
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
V511BA60 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Varistorspanning (max.)
902 V
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Stroom - piek
70 kA
Serie
Energie
1800J
Verpakking
Bulk
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
5000 pF @ 1 MHz
Max. AC-spanning
510 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C (TA)
Max. DC-spanning
675 V
Type montage
Chassismontage
Varistorspanning (min.)
738 V
Verpakking / doos
Schijf in behuizing
Varistorspanning (typ.)
820 V