LHUV-0410-0500 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Lumileds
Op voorraad: 3.649
Gegevensblad
Afbeelding van LHUV-0410-0500 is niet beschikbaar
LHUV-0410-0500
Productnummer DigiKey
LHUV-0410-0500-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LHUV-0410-0500
Beschrijving
EMITTER UV 415NM 1A WFDFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ultraviolet (UV) Uitstoter 410nm ~ 415nm 3V 1A 525mW/sr @ 500mA 125° 2-SMD, zonder kabel
Categorie
Golflengte
410nm ~ 415nm
Fabrikant
Lumileds
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3V
Serie
Kijkhoek
125°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Oriëntatie
Bovenweergave
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 135°C (TA)
Type
Ultraviolet (UV)
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
1A
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Stralingsintensiteit (Ie) min. bij If
525mW/sr @ 500mA