CGHV40180F
Productnummer DigiKey
1465-CGHV40180F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CGHV40180F
Beschrijving
RF MOSFET HEMT 50V 440223
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 50 V 1 A 0Hz ~ 1GHz 24dB 180W 440223
Categorie
Spanning - test
50 V
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Nominale stroom (A)
12,1A
Serie
Stroom - test
1 A
Verpakking
Tray
Vermogen - uitgang
180W
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
125 V
Technologie
HEMT
Verpakking / doos
440223
Frequentie
0Hz ~ 1GHz