CMPA1C1D080F
Productnummer DigiKey
1465-CMPA1C1D080F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMPA1C1D080F
Beschrijving
80W, 40V GAN MMIC POWER AMP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-versterkers IC General Purpose 12,75GHz ~ 13,25GHz 440222
Categorie
RF-type
General Purpose
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Testfrequentie
13GHz
Verpakking
Tray
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
440222
Frequentie
12,75GHz ~ 13,25GHz