MASW-008543-TR3000
Productnummer DigiKey
1465-1363-2-ND - Tape & Reel (TR)
1465-1363-1-ND - Cut Tape (CT)
1465-1363-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MASW-008543-TR3000
Beschrijving
IC RF SWITCH SPDT 4GHZ 8MSOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-schakelaars IC General Purpose SPDT 4 GHz 50Ohm 8-MSOP-EP
Categorie
Invoegingsverlies
0,7dB
Fabrikant
MACOM Technology Solutions
Testfrequentie
2GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
P1dB
25dBm
Status onderdeel
Actief
Impedantie
50Ohm
RF-type
General Purpose
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Topologie
Absorberend
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte) blootliggende pad
Circuit
SPDT
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP-EP
Frequentiebereik
10MHz ~ 4GHz