MS293-10S
Productnummer DigiKey
2333-MS293-10S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS293-10S
Beschrijving
RF SHIELD 0.996"X1.154" SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-afschermingen Afscherming, 1-delig 0,996" (25,30mm) X 1,154" (29,30mm) Niet geventileerd Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MS293-10S Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Hoogte - totaal
0,252" (6,40mm)
Fabrikant
Masach Tech Ltd.
Lengte - totaal
1,154" (29,30mm)
Serie
Breedte - totaal
0,996" (25,30mm)