MS384-10F
Productnummer DigiKey
2333-MS384-10F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS384-10F
Beschrijving
RF SHIELD 1.480"X1.512" SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-afschermingen Frame 1,480" (37,60mm) X 1,512" (38,40mm) Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MS384-10F Modellen
Categorie
Hoogte - totaal
0,433" (11,00mm)
Fabrikant
Masach Tech Ltd.
Lengte - totaal
1,512" (38,40mm)
Serie
Breedte - totaal
1,480" (37,60mm)