WPS300S-150-5
WPS300S-150-5
Productnummer DigiKey
4321-WPS300S-150-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WPS300S-150-5
Beschrijving
150V 5A 300W, 1mV/0.1mA, OCP/OVP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0 ~ 150V Uitgang Bench (AC naar DC) Voeding Led 0 ~ 5A Uitgang 300W Functionaliteiten Instelbare schermhelderheid, lijstuitvoer, programmeerbaar, RS232, RS485, schakelen, USB, breed bereik
Categorie
Aantal tekens
5
Fabrikant
MATRIX TECHNOLOGY INC.
Grootte / afmetingen
9,843" L x 6,693" B x 4,370" H (250,00mm x 170,00mm x 111,00mm)
Serie
Functies
Verpakking
Case
Vermogen (watt)
300W
Status onderdeel
Actief
Nauwkeurigheid - voltmeter, ampèremeter
0,1% + 10mV;0,2% + 2mA
Type
Bench (AC naar DC)
Spanningsregeling - lijn
0,02% + 5mV
Spanning - voeding
110 VAC, 220 VAC
Spanningsregeling - belasting
0,02% + 5mV
Aantal uitgangen
1
Stroomregeling - lijn
0.02% + 5mA
Spanning - uitgang
0 ~ 150V
Stroomregeling - belasting
0.02% + 5mA
Stroom - uitgang
0 ~ 5A
Rimpel
10mV rms, 3mA rms