ACMS160808A221 2A | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ACMS160808A221 2A |
Beschrijving | FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 220 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 2A 80mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 2A |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 80mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Voedingsleiding | Hoogte (max.) 0,037" (0,95mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Impedantie bij frequentie 220 Ohms @ 100 MHz |