ACMS160808A601 1A
Productnummer DigiKey
5262-ACMS160808A6011ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-ACMS160808A6011ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS160808A6011ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACMS160808A601 1A
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 1A 300mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
1A
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz