ACMS201209A152 1A
Productnummer DigiKey
5262-ACMS201209A1521ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-ACMS201209A1521ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS201209A1521ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACMS201209A152 1A
Beschrijving
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 1A 300mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
1A
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
1.5 kOhms @ 100 MHz