ACMS321611A101 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ACMS321611A101 |
Beschrijving | FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 3A 40mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 3A |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 40mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 1206 (3216 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Voedingsleiding | Hoogte (max.) 0,043" (1,10mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Impedantie bij frequentie 100 Ohms @ 100 MHz |