ACMS321611A310
Productnummer DigiKey
5262-ACMS321611A310TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-ACMS321611A310CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS321611A310DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACMS321611A310
Beschrijving
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Gedetailleerde beschrijving
31 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 3A 30mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
3A
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
31 Ohms @ 100 MHz