ACMS321611A601 2A
Productnummer DigiKey
5262-ACMS321611A6012ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-ACMS321611A6012ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS321611A6012ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACMS321611A601 2A
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 2A 80mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
DC-weerstand (DCR) (max.)
80mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz