BCAS100505A201
Productnummer DigiKey
5262-BCAS100505A201TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS100505A201CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS100505A201DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS100505A201
Beschrijving
FERRITE BEAD 200 OHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
200 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 700mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
700mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
200 Ohms @ 100 MHz