BCAS100505A301
Productnummer DigiKey
5262-BCAS100505A301TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS100505A301CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS100505A301DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS100505A301
Beschrijving
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 800mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
800mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
300 Ohms @ 100 MHz