BCAS100505A331 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BCAS100505A331 |
Beschrijving | FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 330 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 800mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 200mA |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 800mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0402 (1005 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,020" (0,50mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Impedantie bij frequentie 330 Ohms @ 100 MHz |