BCAS160808K102
Productnummer DigiKey
5262-BCAS160808K102TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS160808K102CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS160808K102DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS160808K102
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 100mA 1Ohm
Categorie
Nominale stroom (max.)
100mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
1Ohm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,031" (0,80mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz